Nový názov, nové možnosti

Zmenili sme si meno a máme novú identitu. Teraz sme Smart Panda!

panda-body-minnopt

Pod značkou Xiaomi-Store ste nás poznali takmer 10 rokov. Bol to skvelý zážitok, veľa kvalitných produktov a spokojných zákazníkov. No je čas ísť ďalej.

Prečo to robíme?

  • širší sortiment
  • naša značka
  • lepšie ceny

Širší sortiment

Keď sa povie Xiaomi-Store, vybaví sa vám len produkty Xiaomi. My si myslíme, že na trhu existuje veľa alternatívnych produktov, ktoré môžu spoločne tvoriť skvelý celok, napríklad v inteligentnom domácností. Radi by sme vám tak ponúkli aj iné značky, ktoré sme vyskúšali, ktoré sú kvalitné a ktorým veríme. Dnes je na trhu milión rôznych výrobkov a my chceme byť trochu vašimi sprievodcami, kurátormi. Písať k výrobku vlastné postrehy a vlastné zhrnutie, prečo si daný výrobok kúpiť, na čo sa hodí, alebo pre koho sa hodí. Takéto postrehy očakávajte v najbližšej dobe, čim ich zapracujeme na web.

To však neznamená, že na Xiaomi zabudneme. Ďalej u nás nájdete veľa výrobkov tejto skvelej značky.

Naša značka

Každý má rád pandu a dobre si ju pamätá. Radi by sme, aby ste si zapamätali našu Smart Pandu. Je milá, inteligentná a má rada najnovšie vychytávky. A je prirodzene lenivá, ako každá panda.

Z toho pramení naše zameranie - inteligentná domácnosť a outdoorové vychytávky. Keď už sa vydáte napríklad na výlet, radi vám ponúkneme vhodné svietidlá, powerbanky, multifunkčné nože, alebo rôzne vybavenie do auta. Doma si naopak chcete oddýchnuť. Preto sa sústredíme na inteligentnú domácnosť. Očakávajte veľa návodov na to, ako nastaviť svetlá, zásuvky, alebo kúrenie tak, aby ste sa o ne nemuseli starať.

A pretože nemáme radi nudu, šedivosť a negatívne postoje, volíme aj veselú pandiu komunikáciu s našimi zákazníkmi. Snáď vás rozosmeje a neurazí :-)

Lepšie ceny

To už je tak. Každý chce lepšiu cenu. Vďaka rozšíreniu sortimentu a nadviazaniu nových obchodných kontaktov môžete očakávať lepšie ponuky ako v minulosti. Samozrejme, niektoré produkty majú stanovenú odporúčanú cenu, ktorú neznižujeme. Ale plánujeme pre vás rôzne špeciálne akcie, na ktoré budete včas upozornení v našom newsletteri :-)

Tešíme sa na vaše nákupy.

Tím Xiaomi-Store.sk

Tím Pandieho veliteľstva