Roborock S7 MaxV black

Roborock S7 MaxV black - To najlepšie, čo si môžete v roku 2022 zaobstarať. Motor so sacím tlakom 5100Pa (+104% proti minulej generácii aj proti S7!), špičkový navigačný systém ReactiveAI 2.0 + 2 kamery vpredu vrátane plnofarebnej kamery + LDS LiDAR - aktívne vyhýbanie sa prekážkam, inteligentné mapovanie priestoru, rozpoznanie miestností, rozpoznanie poschodí domu, vidí v tme, možnosť plnofarebného sledovania pohybu robota, je možné na diaľku hlasom aj videom komunikovať prostredníctvom vysávača. Pokročilé mopovanie - automatické zdvihnutie mopu na kobercoch (zostanú suché), vibračné mopovanie - až 3000 vibrácií/min. pre kvalitnejšie upratovanie, úprava prietoku vody, detekcia kobercov pre vyšší výkon, No-Mop zóny, HEPA filter, ovládanie cez mobilnú aplikáciu a mnoho ďalšieho. 

Dostupnosť SKLADOM (ext.)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Kód: 3924
€861,90 –1 % €853,53 €705,40 bez DPH
Kvalita & užitočnosť
Kvalita & užitočnosť
Nabízíme pouze cool a užitečné produkty, které bychom si sami koupili a využívali.
Tím nadšencov a odborníkov
Tím nadšencov a odborníkov
Profesionálna podpora sa postará o vaše otázky osobne aj na diaľku.
Unikátne produkty
Sortiment známych aj unikátnych značiek
Radi objavujeme, testujeme a ponúkame unikátne produkty.
Veľký výber produktov & rýchle doručenie
Veľký výber produktov & rýchle doručenie
A veľa partnerských miest na osobné vyzdvihnutie.

Roborock S7 MaxV - naše vlastné zhrnutie bez marketingových rečí

Tento vysávač je čistou esenciou niekoľkých rokov vývoja spoločnosti Roborock. Má už všetko mysliteľné a minimálne v roku 2022 ťažko hľadá konkurenta. Po prvé - vysáva vysokým výkonom. Všetky Roborocky mali doteraz výkon až 2500Pa, tento má až 5100Pa. Na kobercoch automaticky zvýši výkon, aby z kobercov dostal viac nečistôt. Potom tu máme mopovanie. Elektronický riadené dávkovanie vody je už automatika, žiadne náhodné rozlievanie vody do handričky. Ale S7 MaxV ide ďalej. Mop teraz vibruje, až 3000 vibrácií za minútu. Tým z podlahy uvoľní viac zaschnutých nečistôt, ktoré môže vyčistiť. A vie mop zdvihnúť nahor, takže nemáte mokré koberce. Na jeden záťah tak konečne vyčistíte celú domácnosť, nemusíte pripájať alebo odpájať mop.

A teraz tie múdre funkcie. Všetky MaxV vysávače ponúkajú technológiu zvanú ReactiveAI. Tento ju má vo verzii 2.0 a je to súbor kamier, senzorov a umelej inteligencie pre maximálnu orientáciu v priestore. LiDAR je samozrejmosť. Vysávač si pamätá, kde bol, kde nebol a kam má ísť. Nejazdí chaoticky. Dokonca vie rozpoznať miestnosti, poschodia a vy si môžete v aplikácii na mape zvoliť, kam má alebo nemá jazdiť a kedy. To už vie vysávače niekoľko rokov. S7 MaxV ale ponúka ďalšie dve predné kamery, jednu RGB – plnofarebnú. Aktívne sleduje priestor pred sebou a vyhýba sa prekážkam. Rozpozná pohádzané oblečenie na zemi, hračky, zvieracie exkrementy a ďalšie veci zo života. To on vidí a vie sa tomu vyhnúť. Vy si jeho jazdu môžete v aplikácii naživo prezerať. Vďaka farebnej kamere vidíte, čo má vysávač pred sebou. Integrovaný reproduktor a mikrofón zase môžete využiť na okríknutie vášho psa, alebo odovzdanie informácie deťom. A zabezpečenie? Kamera znie invazívne. No Roborock sa chváli, že jeho S7 MaxV prešiel náročnými testami u TUV Rheinland a spĺňa štandardy cyber bezpečnosti ETSI EN 303 645. Technológia ReactiveAI 2.0 údajne neuchováva nikde žiadne obrázky ani videá.

Ak by sme si mali vybrať nejaký produkt z nášho sortimentu, ktorý smelo bez pripomienok odporučíme komukoľvek, tak je to práve tento vysávač. Všeobecne sú s Roborocky samé pozitívne skúsenosti a S7 MaxV to posúva opäť na ďalšiu úroveň.

Roborock S7 MaxV sa robí v troch prevedeniach:

S7 MaxV - iba vysávač so všetkými vlastnosťami vyššie spomínanými a obyčajná nabíjacia stanica.

S7 MaxV+ - vysávač + Auto-Empty Dock - dokovacia stanica, ktorá z vysávača cez ďalší filter dokáže odsať všetky nečistoty do vreca na prach a vy nemusíte vysávač cca 8 týždňov vyprázdňovať.

S7 MaxV Ultra - vysávač + Empty Wash Fill Dock - dokovacia stanica, ktorá dokáže tiež vysávať odpad cez filter do vreca na prach, ale zároveň vie umyť mopovaciu handričku a doplniť do vysávača vodu na ďalšie mopovanie. Toto je novinka, znie to mimoriadne dobre, ale obsahuje veľa mechanických častí a netušíme, aká bude dlhodobá spoľahlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12 mesiacov)
Konektivita: Wi-Fi
Ďalšie vlastnosti: Sací tlak až 5100Pa, inteligentné mopovanie, inteligentná navigácia, podpora viac poschodí, rozpoznanie miestností, HEPA filter
Rozmery: 35,3 x 35 x 9,65 cm
Hmotnosť: 3.6 kg
Batéria: 14,4V / 5200mAh Li-Ion, zabudovaná, až 180 min vysávania
Materiál: ABS plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: