Sonoff NSPanel Pro Smart Scene Wall Switch

Inteligentný panel Sonoff na ovládanie inteligentnej domácnosti. Na veľkom 3,95" farebnom dotykovom displeji sa zobrazuje aktuálna teplota, predpoveď počasia a čas a môžete spúšťať jednotlivé automatizácie, nastavovať termostat a ďalšie funkcie. Možno ho nainštalovať kdekoľvek namiesto existujúceho vypínača. Kompatibilný so službami Google Home, Amazon Alexa, IFTTT, Philips Hue atď.

Verzia Pro prináša väčší displej, mierne odlišné grafické rozhranie a viac možností. Môžete ovládať viacero termostatov vo viacerých miestnostiach, zobrazovať grafy trendov za posledných 24 hodín atď. Lacnejšia verzia NSPanel (non-Pro) je skôr stvorená na ovládanie jednej miestnosti, verzia Pro zvládne viacero miestností/termostatu/termostatov naraz.

Dostupnosť SKLADOM. Ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
6.6.2023
Možnosti doručenia
Kód: 4675
€107,90 €89,17 bez DPH
Sonoff NSPanel Pro Smart Scene Wall Switch
Kvalita & užitočnosť
Kvalita & užitočnosť
Nabízíme pouze cool a užitečné produkty, které bychom si sami koupili a využívali.
Tím nadšencov a odborníkov
Tím nadšencov a odborníkov
Profesionálna podpora sa postará o vaše otázky osobne aj na diaľku.
Unikátne produkty
Sortiment známych aj unikátnych značiek
Radi objavujeme, testujeme a ponúkame unikátne produkty.
Veľký výber produktov & rýchle doručenie
Veľký výber produktov & rýchle doručenie
A veľa partnerských miest na osobné vyzdvihnutie.

Inteligentný nástenný vypínač Sonoff NSPanel Pro

Nástenný vypínač Sonoff vám umožní pohodlne spravovať vašu inteligentnú domácnosť. Umožňuje ovládať svetlá, senzory, teplotu, kameru atď. Upozorní vás tiež, keď sa niekto vláme do vášho domu. Výrobok spolupracuje s aplikáciou Home Assistant a podporuje pripojenie Wi-Fi a Bluetooth. Skvele sa hodí na každodenné používanie ako časovač alebo budík, upozorní vás aj na to, keď niekto zazvoní pri vašich dverách.

Zabudovaný termostat

Nástenný vypínač Sonoff vám tiež umožňuje inteligentne regulovať teplotu v miestnosti. Jednoducho ho spárujte s radiátormi alebo klimatizáciou a nastavte požadovanú teplotu. Na výber sú aj 2 prevádzkové režimy. Funkcia Auto spôsobí, že sa zariadenie automaticky zapne/vypne, keď teplota dosiahne vami nastavenú hodnotu. Manuálny režim vám naopak umožní manuálne nastaviť teplotu podľa vašich predstáv - kedykoľvek budete chcieť.

Užívateľsky prívetivý

Chcete počúvať hudbu, sledovať epizódu televízneho seriálu alebo výukový program na zvolenú tému? Nástenný vypínač Sonoff vám to umožní. Stačí uložiť adresu webovej stránky v aplikácii NSPanel Pro a spustiť ju jedným kliknutím. Okrem toho si môžete prispôsobiť vzhľad zariadenia výberom jednej z dostupných tapiet. Tapeta sa navyše bude meniť podľa počasia. Môžete tiež pridať vlastnú fotografiu.

Pohodlie a bezpečnosť

Prepínač je vybavený displejom a spolupracuje s kamerami Sonoff (CAM Slim, GK-200MP-B), RTSP a ESP32. Spárujte ich teda so zariadením a získajte prehľad o svojej garáži, jedálni alebo vchode do domu. Okrem toho podporuje obojsmerný prenos zvuku, takže môžete pohodlne komunikovať napríklad s kuriérom. Okrem toho má zabudovaný mikrofón a reproduktor - po pripojení k smartfónu alebo prepínaču vám umožní komunikovať s ostatnými.

Nižšie účty za elektrinu

Ďalšou výhodou nástenného vypínača Sonoff je možnosť kontrolovať množstvo spotrebovanej energie. Vďaka tomu môžete znížiť náklady na účty za elektrinu. Zariadenie funguje s inteligentnými relé a vypínačmi Sonoff vrátane POW Origin/Elite, DualR3, S40/31.

Premyslený dizajn

Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby sa jednoducho používalo. Spínač je vybavený 3,95" dotykovým displejom TFT LCD, ktorý poskytuje jednoduchý prístup k informáciám a nastaveniam. Okrem toho sa jas obrazovky automaticky upravuje vďaka snímaču ICC, čo umožňuje pohodlnejšiu obsluhu.

Ďalšie možnosti

Vďaka štandardu Zigbee 3.0 je pripojenie stabilnejšie a dosah väčší. Pridané podriadené zariadenia možno ovládať hlasom vďaka spolupráci s Alexou, Google Home atď. Okrem toho podporuje obojsmernú synchronizáciu medzi NSPanel Pro a ekosystémom Home Assistant. Zariadenia Zigbee z NSPanel Pro môžete tiež spárovať s HA a synchronizovať svetlá a vypínače HA s NSPanel Pro.

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory a riadiace jednotky
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)
Konektivita: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 4.2, ZigBee 3.0, Google Assistant, Amazon Alexa, iOS/Android
Rozmery: 86x86x39,5mm
Displej: 3,95" TFT, 480x480px
Vstupné napätie: 100-240V ~ 50/60Hz
Hmotnosť: 180g
Spotřeba: 5W max, 150mA

How to wiring and use the NSPanel Pro?

SONOFF NSPanel Pro works with Home Assistant

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Sonoff NSPanel Smart Scene Wall Switch
Sonoff NSPanel Smart Scene Wall Switch
SKLADOM. Ihneď na odoslanie
€64,10

Inteligentný panel Sonoff na ovládanie inteligentnej domácnosti. Na veľkom farebnom dotykovom displeji sa zobrazuje aktuálna teplota, predpoveď počasia a čas a môžete spúšťať...

Kód: 4674