Sonoff NSPanel Smart Scene Wall Switch

Inteligentný panel Sonoff na ovládanie inteligentnej domácnosti. Na veľkom farebnom dotykovom displeji sa zobrazuje aktuálna teplota, predpoveď počasia a čas a môžete spúšťať jednotlivé automatizácie, nastavovať termostat a ďalšie funkcie. Dve fyzické tlačidlá pod displejom možno nastaviť napríklad na spínanie svetiel. Možno ho nainštalovať kdekoľvek namiesto existujúceho vypínača. Kompatibilný so službami Google Home, Amazon Alexa, IFTTT, Philips Hue atď.

Dostupnosť SKLADOM. Ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
6.6.2023
Možnosti doručenia
Kód: 4674
€64,10 €52,98 bez DPH
Sonoff NSPanel Smart Scene Wall Switch
Kvalita & užitočnosť
Kvalita & užitočnosť
Nabízíme pouze cool a užitečné produkty, které bychom si sami koupili a využívali.
Tím nadšencov a odborníkov
Tím nadšencov a odborníkov
Profesionálna podpora sa postará o vaše otázky osobne aj na diaľku.
Unikátne produkty
Sortiment známych aj unikátnych značiek
Radi objavujeme, testujeme a ponúkame unikátne produkty.
Veľký výber produktov & rýchle doručenie
Veľký výber produktov & rýchle doručenie
A veľa partnerských miest na osobné vyzdvihnutie.

Sonoff NSPanel Smart Scene Wall Switch

Vyskúšajte, aká jednoduchá a pohodlná môže byť správa inteligentnej domácnosti. Nástenný vypínač Sonoff sa stane vaším vlastným riadiacim centrom, pomocou ktorého môžete ovládať svoje zariadenia, vybrať konkrétnu scénu a dokonca skontrolovať počasie. Zariadenie podporuje pripojenie Wi-Fi a je kompatibilné s aplikáciou eWeLink a aplikáciami Amazon Alexa, Google Assistant, Siri a Alice. Je tiež vybavené užívateľsky prívetivým panelom HMI, dotykovým displejom, 2 fyzickými spínačmi a termostatom.

Panel HMI - pohodlné ovládanie zariadenia

Teraz môžete pohodlne ovládať svoje zariadenia a aktivovať vybrané inteligentné scény len niekoľkými dotykmi. Nástenný vypínač Sonoff je vybavený dotykovým panelom HMI, ktorý poskytuje rýchly prístup k mnohým užitočným funkciám. Pomocou neho môžete jednoducho ovládať osvetlenie, nastaviť prevádzku klimatizácie a mnoho ďalšieho! Okrem toho sa pod displejom nachádzajú 2 fyzické tlačidlá, ktoré umožňujú nezávislé ovládanie 2 zariadení - napríklad toho, ktoré používate najčastejšie.

Jednoduchšie ovládanie osvetlenia

Vypínač je ideálny na ovládanie osvetlenia. Vďaka panelu HMI umožňuje rýchlo a pohodlne ovládať spárované inteligentné žiarovky alebo LED pásy a upravovať ich parametre. Niekoľkými dotykmi môžete napríklad zosvetliť, stlmiť alebo zmeniť farebnú teplotu svetla. Teraz môžete vytvoriť jedinečnú atmosféru pre akúkoľvek príležitosť len za pár okamihov!

Vytvárajte inteligentné scény a plány

Prispôsobte svoje inteligentné zariadenia svojmu životnému štýlu. Switch umožňuje vytvárať prevádzkové plány pre vybrané spotrebiče. Môžete si napríklad nastaviť, aby sa svetlo v spálni automaticky vyplo o 23:00, keď idete spať. Môžete tiež vytvárať inteligentné scény. Jediným stlačením tlačidla môžete napríklad zapnúť vykurovanie a jemné, tlmené osvetlenie, keď sledujete film. Panel NSPanel môže podporovať až 8 widgetov.

Diaľkové ovládanie prostredníctvom aplikácie

Rozlúčte sa s obmedzeniami a spravujte svoje inteligentné zariadenia kdekoľvek chcete - aj keď ste mimo domova, napríklad na dovolenke, v práci alebo v kaviarni. Panel NSPanel je kompatibilný s aplikáciou eWeLink, takže môžete spárované zariadenia ovládať zo smartfónu. Niekoľkými kliknutiami môžete upraviť nastavenia alebo skontrolovať, či boli svetlá vo vašej domácnosti vypnuté.

Ovládajte svoje zariadenia pomocou hlasových príkazov

Máte plné ruky práce a potrebujete vypnúť svetlá? Alebo možno ležíte v pohodlnej posteli a chcete vypnúť kúrenie? Nemusíte sa zakaždým pohnúť z kresla alebo siahať po smartfóne! Panel NSPanel udržiava spárované zariadenia v pohotovostnom režime a je kompatibilný so službami Google Assistant, Siri, Amazon Alexa a Alice, čo znamená, že ich môžete ovládať hlasom. Stačí pár slov a môžete zapnúť svetlá alebo klimatizáciu!

Zoskupujte svoje zariadenia

Chcete zapnúť svetlá v celom dome alebo vo vybraných miestnostiach, napríklad v kuchyni a na chodbe? Už nemusíte zapínať každú lampu alebo žiarovku zvlášť! Spínač Sonoff NSPanel umožňuje zoskupovať zariadenia rovnakého typu, takže môžete ovládať nielen každé zariadenie zvlášť, ale aj všetky súčasne. Vybrané nastavenia môžete tiež kedykoľvek jednoducho zmeniť.

Zabudovaný termostat

Zariadenie je vybavené termostatom a pokročilými snímačmi, ktoré zisťujú okolitú teplotu a pomáhajú ju udržiavať na požadovanej úrovni. Spárujte s ním svoje vykurovacie teleso alebo klimatizáciu a nechajte ich pracovať automaticky podľa vašich preferencií. Môžete tiež nastaviť rôzne teploty pre rôzne časti dňa. 20 °C od poludnia do večera? 23 °C v noci? NSPanel sa postará o to, aby vaše vykurovanie a klimatizácia udržiavali teplotu, ktorú preferujete!

Kontrola počasia v reálnom čase

Odchádzate z domu? Teraz sa stačí pozrieť na NSPanel, aby ste vedeli, či sa oplatí vziať si so sebou dáždnik. Zariadenie podporuje pripojenie Wi-Fi, takže dokáže zobraziť nielen dátum a čas, ale aj počasie v reálnom čase. Na displeji zariadenia nájdete informácie o teplote vo vnútri a vonku vášho domu. Okrem toho môžete pomocou špeciálnej ikony skontrolovať, či je vonku slnečno, zamračené alebo napríklad prší.

Široká kompatibilita

Vytvorte si inteligentnú domácnosť svojich snov a žite v nej. Panel NSPanel je kompatibilný s väčšinou produktov Sonoff, ako sú vypínače, zásuvky, žiarovky alebo LED pásiky. Umožňuje tiež pohodlne ovládať vybrané zariadenia Philips Hue. To všetko vám dáva veľa možností na vytvorenie inteligentného domáceho systému dokonale prispôsobeného vašim potrebám.

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory a riadiace jednotky
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)
Konektivita: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 4.2, ZigBee 3.0, Google Assistant, Amazon Alexa, iOS/Android
Rozmery: 86x86x41,7mm
Displej: 3,5" TFT, 480x320px
Vstupné napätie: 100-240V ~ 50/60Hz 4A max.
Výstupné napätie: 100-240V ~ 50/60Hz, 2A / channel, 4A total

How to Wire and Install SONOFF NSPanel Smart Scene Wall Switch

SONOFF NSPanel Smart Scene Wall Switch - Track the Real-time Weather

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Sonoff NSPanel Pro Smart Scene Wall Switch
€107,90

Inteligentný panel Sonoff na ovládanie inteligentnej domácnosti. Na veľkom 3,95" farebnom dotykovom displeji sa zobrazuje aktuálna teplota, predpoveď počasia a čas a môžete...

Kód: 4675